Jednodniowe kursy specjalistyczne ONLINE

Kiedy warto wybrać jednodniowe kursy specjalistyczne

Specjalistyczna terminologia

Jeśli jesteś specjalistą, handlowcem lub menedżerem i Twoje stanowisko wymaga znajomości specjalistycznej terminologii lub umiejętności.

Międzynarodowe środowisko

Jeśli chcesz płynnie i profesjonalnie porozumiewać się z klientami i kolegami w międzynarodowym środowisku.

Intensywność

Jeśli chcesz w krótkim czasie zdobyć nowe umiejętności i natychmiast zacząć wykorzystywać je w praktyce.

Uzupełnienie wiedzy

Jeśli uczęszczasz na kurs językowy, ale chcesz poprawić wybrane obszary języka.

Odświeżenie języka

Jeśli na bieżąco używasz języka obcego, ale od czasu do czasu chcesz zweryfikować lub uzupełnić swoje umiejętności.

Sztuka dzielenia się

Jeśli chcesz mieć okazję do spotkania ze specjalistami z innych firm i dzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym.

Lista organizowanych kursów

AngielskiDataCzasCenaZamówić
Be Confident in Writing 25/02/2021 2 x 90'499,-
Cross Culture 12/03/2021 2 x 90'499,-
Virtual Meetings 15/04/2021 2 x 90'499,-

Organizacja kursów

  • Wszystkie kursy odbywają się zdalnie. Pracujemy na wielu platformach, w tym: Zoom, MS Teams, Webex, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów.
  • Wszystkie kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych native speakerów i polskich lektorów.
  • Lektorzy mają doświadczenie nie tylko w nauczaniu języków obcych, lecz również specjalistyczną wiedzę z dziedzin, którymi się zajmują.
  • Otrzymasz dobrze opracowane materiały, które możesz następnie wykorzystać w praktyce.
  • Kursy są prowadzone w małych grupach po 3 – 8 uczestników

Cena

499 PLN

1 – 5 osób

399 PLN

6 – 15 osób

299 PLN

16 lub więcej osób

Podana cena dotyczy jednej osoby i obowiązuje przy zamówieniu podanej liczby miejsc (zgłoszonych) na dowolny kurs z naszej oferty. Możesz zgłosić się bezpośrednio klikając w link wybranego kursu.

Forma nauki

Pierwszym krokiem w przygotowaniu współpracy jest określenie celów i oczekiwań.

Łączona

Szkolenie umiejętności językowych i nabywanie specjalistycznej wiedzy.

Interaktywność zajęć

Duża przestrzeń do autoprezentacji i wystarczającego przećwiczenia nowego materiału.

Nauka wyłącznie w języku obcym

Kursy prowadzone w języku docelowym przez Native Speakerów = szybsze i bardziej precyzyjne formułowanie myśli, poglądów i opinii w języku obcym.

Różnorodność i zabawa

Szeroki zakres działań (odgrywanie ról, dyskusje panelowe, sytuacje modelowe, czytanie, słuchanie, nagrania wideo, poszerzanie zasobu słownictwa).

Kto z nami już współpracuje?

Niniejszym zaświadczam, iż od lat współpracujemy ze szkołą James Cook Langauges. Jesteśmy zadowoleni z postępów, jakie zaobserwowaliśmy u naszych pracowników w trakcie pracy z lektorem języka angielskiego. Zajęcia przeprowadzane są bardzo rzetelnie, odpowiadając na potrzeby uczestników. Nauczyciel przychodzi zawsze przygotowany zarówno pod względem merytorycznym jak i dydaktycznym. Cenimy sobie również opiekuna szkoły, który zawsze wykazuje się profesjonalizmem i wsparciem. Na najwyższą ocenę zasługuje także obsługa admnistracyjna szkoły. Wszystko wykonane jest sprawnie i dokładnie, a wszelkie zmiany wprowadzane są z należytą starannością i bez żadnych problemów. 

Marta Berlińska
HR Team Manager

TVN

Od ponad 5 lat firma James Cook Languages, dawniej ACT Advanced Corporate Training prowadzi kursy języka polskiego dla naszych pracowników z zagranicy. Szkoła dostosowuje program i tempo nauczania do indywidualnych potrzeb uczestników kursu, a zajęcia prowadzone są z zaangażowaniem i w ciekawy sposób, co sprzyja przyswajaniu materiału.

Rekomenduję formę James Cook Languages jako profesjonalnego dostawcę szkoleń z zakresu nauczania języka polskiego dla obcokrajowców.

Joanna Daniłko
Koordynator ds. Rozwoju i Oceny Pracowników

Jerónimo Martins Polska

Nauczyciele James Cook Languages, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować rozumieją czego potrzebują nasi pracownicy i mają z nimi świetny kontakt. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, a nauczyciele są kompetentni i w umiejętny sposób dzielą się swoją wiedzą. Polecamy firmę James Cook Languages jako rzetelną formę do prowadzenia kursów językowych.

Rajmund Węgrzynek
Managing Director

Tétris Poland

(...) Szkoła opracowała odpowiedni dla naszych potrzeb program nauczania, który uwzględniał wszystkie nasze wymogi. Prowadzone zajęcia opierały się na artykułach z prasy fachowej, materiałach audio i video i były uzupełniane różnorodnymi ćwiczeniami z wykorzystaniem najnowszych podręczników brytyjskich i prasy codziennej. Lektorzy wykazali się dużą elastycznością i dopasowywali tematykę zajęć do naszych bieżących potrzeb. (...) Kontynuujemy współpracę, jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy i utrwalenia zdobytej wiedzy. To przyjemność uczyć się angielskiego w tej szkole. Pracownicy szkoły to pozytywni ludzie, którzy tworzą przyjazną atmosferę. Sprawy organizacyjne i formalne organizowane przez biuro załatwiane są profesjonalnie bez jakichkolwiek trudności. Niniejszym z przyjemnością rekomendujemy szkołę językową James Cook Languages. 

Grażyna Osęka
Wspólnik

Foodie

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami:

Osoba kontaktowa

Olga Kania

Olga Kania

Office Coordinator

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.