TORQUAY INTERNATIONAL SCHOOL

  • prestiżowa szkoła dla menedżerów
  • maksymalnie 4 osoby w grupie
  • bardzo doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy

TIS

Torquay International School założono w 1972 roku, została uznana przez British Council i jest członkiem stowarzyszenia English UK. Nauczyciele TIS posiadają wysokie kwalifikacje i mają minimum 10-letnią praktykę. Siedziba Torquay International School (TIS) znajduje się w pobliżu centrum Torquay, w dzielnicy rezydencyjnej. Szkoła ma do dyspozycji wielki ogród, 20 sal wykładowych (w tym 6 do kursów angielskiego dla menedżerów), centrum komputerowe z dostępem do Internetu, bezpłatne połączenie WiFi w całym budynku, świetlicę z telewizorem plazmowym i boisko do siatkówki.

TIS

Torquay

Torquay liczy 65 000 mieszkańców i leży przy zatoce Torbay na południowozachodnim wybrzeżu Anglii. Ze względu na swoje idealne warunki klimatyczne (długie lata i łagodne zimy) Torbay uważany jest za ulubione miejsce letniego wypoczynku i określane nieraz jako „angielska riwiera“. W Torquay można skorzystać z 50 kortów tenisowych, 18 plaż, 5 teatrów, 4 pól golfowych, 3 basenów, 2 muzeów, kasyna i 4 klubów nocnych.

Kursy

Grupowe

Intensywność: 20 lekcji / tydzień


Indywidualne

Intensywność: 20 – 30 lekcji / tydzień


Łączone – kombinacja kursu grupowego i indywidualnego

Zakwaterowanie

Rodzina superior


Hotel

Cena kursu

od 2 899 PLN

Podana cena za tydzień

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zwróć się do nas:

Osoba kontaktowa

Wioletta Janus

Wioletta Janus

Key Account Manager

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.