E.L.F.E. PARYŻ

  • kursy dla menedżerów
  • mała liczba osób w grupie

O szkole E.L.F.E.

Od 1984 r. paryska szkoła E.L.F.E oferuje kursy francuskiego dla klientów dorosłych i wymagających. Siedziba szkoły znajduje się w pięknym zabytkowym budynku z XVIII wieku w centrum Paryża, niedaleko Opery i placu Clichy. Szkoła jest członkiem prestiżowego stowarzyszenia międzynarodowego IALC i francuskiego stowarzyszenia zawodowego SOUFFLE, która skupia wysokiej jakości szkoły organizujące kursy francuskiego dla obcokrajowców. E.L.F.E. Szkoła w Paryżu ma do dyspozycji 10 wygodnych sal wykładowych, taras, czytelnię z biblioteką, komputery z bezpłatnym dostępem do Internetu i dodatkowo we wszystkich salach dostęp do sieci WiFi.

O szkole E.L.F.E.

Paryż

Paryż jest miastem kultury, piękna, blasku, romantyzmu, historii i mody. W Paryżu znajdziesz wszystko, czego szukasz – od luksusowych butików i centrów handlowych, poprzez romantyczne zakątki i słynne restauracje, po znane zabytki, paryskie uliczki, popularne kluby i teatry.

Kursy

Grupowe

Intensywność: 15 – 30 lekcji / tydzień


Łączone – kombinacja kursu grupowego i indywidualnego

Zakwaterowanie

Rodzina superior


Hotel

Cena kursu

od 5 499 PLN

Podana cena za tydzień

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zwróć się do nas:

Osoba kontaktowa

Wioletta Janus

Wioletta Janus

Branch Director

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.