THE LANGUAGE ACADEMY FORT LAUDERDALE

  • nauka w małej grupie
  • prestiżowa szkoła
  • indywidualne podejście

O szkole TLA

Siedziba The Language Academy (TLA) znajduje się w centrum Fort Lauderdale w pobliżu głównego bulwaru Las Olas, zaledwie 25 minut samochodem od Miami. Szkoła ma do dyspozycji własne centrum medialne, przeznaczone również uczestnikom dla potrzeb samodzielnej nauki lub załatwiania korespondencji mailowej. Bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Dyrektor szkoły, a jednocześnie właściciel, Marco Pinna osobiście dba o satysfakcję uczestników kursu, jak również o to, by uzyskali cenne doświadczenia.

O szkole TLA

Fort Lauderdale

Fort Lauderdale jest prestiżową miejscowością letniskową na Florydzie z pięknymi plażami, białym piaskiem i rozbudowaną siecią kanałów, którym zawdzięcza które nazwę „Amerykańska Wenecja“. Fort Lauderdale oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Można podziwiać aligatory w rezerwacie przyrody Everglades, odkrywać tajemnice wahadłowców w Centrum Kosmicznym im. Johna F. Kennedy'ego, robić zakupy w jednym z największych centrów handlowych na świecie – Sawgrass Mills i o wiele więcej.

Kursy

Grupowe

Intensywność: 20 lekcji / tydzień


Indywidualne

Intensywność: 20 – 30 lekcji / tydzień


Łączone – kombinacja kursu grupowego i indywidualnego

Zakwaterowanie

Rodzina superior


Apartament

Cena kursu

od 4 199 PLN

Podana cena za tydzień

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zwróć się do nas:

Osoba kontaktowa

Wioletta Janus

Wioletta Janus

Key Account Manager

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.