O nas

Nasza firma

Uczestników naszych kursów uczymy komunikacji w języku obcym, a temu celowi podporządkowaliśmy nasze procesy i metodykę. Pracujemy nad motywacją naszych słuchaczy, wierzymy, że dzięki jakości kształcenia oraz przygotowania naszych lektorów nasi klienci osiągną z nami swoje cele językowe. 

Profesjonalne podejście, chęć doskonalenia się i duch zespołu.
Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą firmą chcącą osiągnąć pozycję lidera w kształceniu językowym w Europie Środkowej.
Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, rozwijanie umiejętności językowych słuchaczy i tym samym przyczynienie się do sukcesu i dobrego wizerunku naszych klientów.

19 lat doświadczenia

Szkołę językową James Cook Languages założono w 1999 roku w Czechach. Dzięki wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów oraz innych oferowanych usług nieustannie się rozwijamy. Na bieżąco wprowadzamy innowacje oraz poszerzamy naszą ofertę produktową. Obecnie prowadzimy działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji. 

Historia James Cook Languages

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.